KARGO UÇAK KİRALAMA

Sky Air olarak kargo satış acentaları öncelikli olmak üzere ; özel şirketlere , kamu kuruluşlarına,petrol ,inşaat,otomotiv gibi sektörlerde faaliyet gösteren şirketlere ,vakıf / dernek /insani yardım kuruluşlarına ve tüzel kişilerin düzenli veya münferit kargo uçak kiralama ihtiyaçlarını karşılarız.
Müşterilerimizin taleplerine ve ihtiyaçlarına istinaden kargonun niteliği,boyutları ve miktarına uygun olarak taşımacılığın yapılacağı uçuş güzergahına uygun uçaklar tespit edilerek piyasa koşullarında ulaşılabilecek mimimum fiyat ile müşterilerimize teklifleri sunar ve çözüme ulaştırırız.
Kargonuzun niteliği ister pamuk olsun ,isterse meyve/sebze ,dondurulmuş gıda , balık veya canlı hayvan, altın/elmas ,değerli kağıt ,işlenmiş metal veya her türlü araç , Sky Havacılık olarak dünyanın her yerinden her yerine kargonuzu güvenli bir şekilde ulaştırırız . Hiçbir görev bizim için çok büyük veya çok küçük değildir.
Dünya havacılık sektörünün önde gelen kargo havayolu şirketleri ve 5 kıtada bulunan güçlü network ağımızla ihtiyacınız olan en uygun uçağı tedarik ederek sizleri 7/24 güvenli ve hızlı çözüme ulaştırırız.
Hava kargo taşımacılığındaki uzman kadromuz ile iletişime geçerek gereksinimlerinizi paylaşın ve o işi oldu bilin.
Zor kargolarınızın kolay transferi saglanir.

1- Ağır ve Büyük Boyutlarda Kargolar
Kargonuz çok büyük boyutlarda , çok ağır ,bölünme imkanı olmayan veya tarifeli uçuşlarda çözüm bulamadığınız aşağıda örneklenen türden ise hava kargo taşımacılığında görevli uzman kadromuz ile iletişime geçin ; hızlı ve güvenli seçeneklerimize ulaşın ;

ucakHer tür sanayi & harfiyat aracları ,jeep,çekici,helikopter vs.
ucakUçak & Gemi yedek parça ve motor aksamları
ucakHer boyuttaki konser ve film ekipmanları
ucakEnerji istasyonlarında kullanılan yedek parça ve jeneratörler
ucakİnşaat malzemeleri
ucakPetrol & Gaz üretim tesislerinde kullanılan çok uzun borular,delme makinaları gibi ekipmanlar

SKYAIR

TÜM UÇAK KİRALAMA TİPLERİNDE 7/24 HİZMET VERİYORUZ.

2- Acil Kargo taşımacılığı
Özellikle zamanın en değerli olduğu üretim sektöründe ihtiyaç duyulan yedek parça vs aksamların nakliyesinde ihtiyaç duyulan taleplerde sadece birkaç saat içerisinde uygun uçak tedarik edilir ve uçuşa hazırlanır ;

ucakOtomotiv sektörü
ucakPetrol & Gaz üretim ve dağıtım sektörü
ucakHavayolu ve Gemicilik sektörü

İşinizin tabiatı ve kargonuzun içeriği (kanunlara uygun ) ne olursa olsun uzman kadromuz ile sizlere en hızlı çözümleri sunarak gönderilerinizin varacağı yere ulaşmasını sağlarız.

Acil gönderileriniz için uzman kadromuz ile iletişime geçin 1-2 saat içerisinde uçağınızı hazır edelim.

Birkac saat içerisinde uçağınız kalkışa hazır.

3- Tehlikeli Madde İçeren Kargo taşımacılığı
SkyAir öncelikle müşterilerine, tüm uzman personelinin yürürlükteki Tehlikeli Maddeler Taşımacılığı Yönetmeliği hakkında eğitimli olduklarını taahhüt eder.

Aşağıda örneklediğimiz Tehlikeli Madde içeren kargolarınız için güncel IATA DGR yönetmeliklerine uygun uçak organize edilir ve eğitilmiş yer personelinin nezaretinde yüklemesi yapılarak varacağı havalimanına gönderilir;

ucakRadyoaktif malzemeler
ucakPatlayıcı/Yanıcı malzemeler ve ekipmanları
ucakKimyasal ürünler
ucakTehlikeli madde içeren araç ve motorlar

Güvenlik önceliğimizdir.

4- İnsani Yardım Uçuşları
Doğal afetlere müdahele esnasında ilk ihtiyaç duyulan acil yardım malzemeleri ve kurtarma ekiplerinin afet bölgesine ulaştırılması konusunda yönetici ve uzman kadrolarımız uzun bir geçmişe sahip olup , yerli ve yabancı insani yardım kuruluş ve organizasyonları ile koordineli olarak çalışmaktayız.

ucakUlusal ve Uluslararası yardım kuruluşları
ucakÖzel Yardım kuruluşları , vakıf ve dernekler
ucakHayırsever vatandaşlar ve şirketler

Yardım malzemelerinizi dünyanın her bölgesine , ticari havayollarının uçmayı tercih etmediği havalimanlarına dahi ulaştırabiliriz;

ucakYiyecek ,su ve giysiı
ucakİlaç ve medikal ekipmanlar
ucakÇadır ve prefabrik üniteler
ucakHayati önem arz eden araçlar ve makineler ;jeneratör ,su arıtma cihazı vs .

Doğal afet ve krizlerde müşterilerimizin gönderilerini ihtiyaç sahibi bölge insanlarına en kısa sürede ve en düşük maliyet ile ulaştırmak önceliklerimizdir.

TOP