ACMI

SkyAir konusunda uzman ve deneyimli kadrosu ile müşterilerine kısa ve uzun vadeli uçak kiralama çözümleri sunar.

Dry Lease Uçak Kiralama Seçeneği
Bu seçenek, sadece uçak ve uçucu personele ihtiyacı olan havayolu şirketleri veya hava operatörlerinin taleplerinin karşılanmasında uygulanır. ‘Dry Lease’ seçeneğinde müşterilerimiz (Kiralayıcı ) tüm uçuş giderlerinin yanı sıra Motor ve iniş takımlarının revizyonları ve D bakımları hariç tüm teknik bakım giderlerini karşılamakla yükümlüdür.

ACMI Uçak Kiralama Seçeneği

ucakAircraft
ucakCrew
ucakMaintenance
ucakInsurance

Basit bir anlatım ile ACMI metodu ,müşterilerine anahtar teslim uçak tedarik etme seçeneğidir.Bu seçenek özellikle uçak satın alma yöntemini benimsemeyen veya geçici uçak ihtiyacını karşılamayı planlayan havayolu şirketleri ve hava operatörleri için idealdir.

ACMI kiralama seçeneğinde müşterilerimize tedarik edilen uçak ile birlikte ,uçucu personel,her türlü uçak bakım maliyeti ve uçak sigorta bedelini karşılanır.Planlanan uçuşlardaki diğer tüm masraflar ( yakıt, yolcu ve / veya kargo yükleme ve yükleme maliyetleri, uçuş izinleri ve maliyetleri, yiyecek-içecek maliyetleri, havaalanı maliyetleri, mürettebat için gerekli olan konaklama masrafları vb.) müşterilerimizin (kiralayıcı) sorumluluğudur.

SKYAIR

TÜM UÇAK KİRALAMA TİPLERİNDE 7/24 HİZMET VERİYORUZ.

Uçak Satış ve Danışmanlık Hizmetleri

Uçakta satın alma şaşırtıcı bir süreç olabilir. Eğitimli profesyonel bir kadrodan destek almadan böyle bir satın alma işlemi , mali felaket ile sonuçlanabilir.SkyAir olarak , uçak satın alma konusunda fikir aşamasından satın alımının tamamlanmasına kadar müşterilerimize tam destek vermekten mutluluk duyarız.
Uzman kadromuz satın alım işlemlerinin her adımında sizlerle birlikte olarak destekçiniz olacaktır ;

ucakTalep ve bütçenize istinaden en uygunuçağın belirlenmesi.
ucakUçak değerlendirmesi
ucakTest uçuşlarının planlaması ve gerçekleştirilmesi.
ucakUçağın incelenmesi .
ucakSatın alım ile ilgili pazarlık ve görüşmeler.
ucakFinansman ve sigorta işlemleri
ucakUçak teslimatı
ucakEğitim ve sigorta prosedürleri
ucakUçağın işletimi, yönetimi ve muhafazası
TOP